لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۲/۱۲

اسامی کارگران نمونه بسیج

اسامی کارگران نمونه

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در آیین تجلیل از 200 کارگر نمونه :

صادرات محصولات ذوب‌آهن اصفهان به اروپا ، دستاورد غيرت و توان كارگران شرکت است

تاكيد بر امنيت شغلي تك تك كاركنان و اشتغال زايي

به مناسبت هفته بسیج کارگری ، ‌روز جهاني كار و كارگر و اعیاد شعبانیه آیین گرامیداشت این ایام و تجلیل تعداد 200 کارگر نمونه ذوب آهن اصفهان ، سه شنبه 12 اردیبهشت ماه با حضور مهندس صادقی مدیرعامل شرکت ، معاونین ، مشاورین ، سایر مسئولین و جمعی از کارگران و تلاشگران بخش های مختلف با حضور در مزار پاک شهدای گمنام کارخانه و ادای احترام به این عزیزان ، در تالار آهن برگزار شد.

مهندس صادقی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین ضمن تبریک روز کارگر و اعیاد شعبانیه حضورکلیه کارگران کشور و کارگران سخت کوش ذوب آهن اصفهان گفت : روز کارگر با تولد بزرگترین جانباز عالم مصادف شده است و این افتخار بسيار بزرگي است . جانباز مسیر خود را در این دنیا انتخاب کرد که در این دنیا نباشد ، حال زنده بماند یا شهید شود ، شهید است . شهیدان زنده هستند و نزد خداوند متعال روزی می خورند . این دنیا ابزار و محلی برای زندگی است ، از این فرصتی که در دنیا به ما داده شده است باید برای خدمت به خلق به نحو مطلوب بهره بگیریم.

کارگر به جامعه عزت و شرف می بخشد و انسانیت را معنا می کند

وي خدمت به مردم را عامل آرامش و كمال انسان معرفي كرد و افزود : كارگر از احترام ويژه اي برخوردار است  و به جامعه ، عزت و شرف مي بخشد تا جايي كه انسانيت را معنا مي كند . رزقی که کارگر از فعالیت در محیط سخت کسب نموده و از طریق آن خانواده اش را اداره می کند بسیار با برکت و دلنشین  است .

مهندس صادقي در ادامه تصریح نمود : با همت جهادگونه همه کارکنان سخت کوش ، این کارخانه همچنان سرپاست و بدون توقف به فعالیت خود ادامه می دهد و حقوق کارکنان نیز بدون تاخیر پرداخت می شود. این امر حاصل همت و غیرت کارگران است که با تلاش خود موجب بقای این مجتمع عظیم صنعتی شده اند .

مديرعامل ذوب آهن اصفهان يادآور شد : با برنامه ریزی های صورت گرفته قيمت تمام شده محصولات در اين شركت کاهش یافته و همچنان در اولويت قرار دارد . همچنين اقدامات بسيار خوبي در جهت كاهش هزينه هاي زائد صورت گرفته است . تغيير در تكنولوژي و استفاده از تجهيزات مدرن تر نيز آغاز شده و همچنان انجام مي شود تا خللي در توليد محصولات صادارتي  ايجاد نشود .

وي با اشاره به اينكه عرضه محصولات فولادي در كشور بيشتر از تقاضا است ، گفت : ‌هم اكنون تمركز ذوب آهن اصفهان بر صادرات محصولات است و از اين طريق هزينه هاي شركت تامين مي شود چرا كه فروش در بازار داخلي كاهش يافته است .

مهندس صادقي تكيه بر توان داخلي براي انجام پروژه هاي شركت را يكي از دستاوردهاي اخير ذوب آهن دانست و گفت : برخي پروژه ها مانند طرح اصلاح سيستم غبارگير كنورتورها و کارگاه تولید مفتول كه مقرر بود توسط شركت هاي خارجي انجام شود ، ‌به دست توانمند كاركنان ذوب آهن با موفقيت انجام شد . اين امر اطاعت از دستور مقام معظم رهبري و در راستاي اقتصاد مقاومتي صورت گرفته است و همچنان در پروژه هاي بعدي تداوم دارد.

صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان به اروپا ثمره و دستاورد غیرت و توان کارگران ذوب آهن اصفهان است

مديرعامل شركت ،‌كيفيت محصولات ذوب آهن را بسيار مطلوب ذكر كرد و افزود : محصولاتی مانند تيرآهن بال پهن به اروپا صادر مي شود و پس از سالها صادرات ذوب آهن اصفهان به اروپا از سرگرفته شد كه دستاورد بسيار مهمي است . اين افتخار ، ثمره و دستاورد غيرت و توان كارگران ذوب آهن اصفهان است .

وي صادرات ريل را از جمله برنامه هاي آتي ذوب آهن اعلام نمود و گفت : از ديگر برنامه هاي شركت ، ‌انجام پروژه هايي است كه منجر به درآمد زايي و سودآوري بيشتر براي ذوب آهن مي شود و اين امر در راستاي اجرايي نمودن منويات مقام معظم رهبري و اشتغال زايي صورت مي گيرد . يكي از اين پروژه ها مربوط به خانه سازي در فولادشهر است كه به زودي آغاز مي شود .

تاكيد بر امنيت شغلي تك تك كاركنان و اشتغال زايي

مهندس صادقي با تاكيد بر اهميت معيشت كارگران و افزايش امكانات رفاهي آنها گفت : كارگران كه از جمله شريف ترين قشر جامعه هستند نبايد زندگي سختي داشته باشند چرا كه در جهت پيشرفت كشور ، از هيچ گونه تلاشي دريغ نمي كنند . در ذوب آهن اصفهان نيز با اتحاد با يكديگر و در كنار كارگران تلاش مي كنيم  تا شرايط اقتصادي شركت بهبود يابد .  

مديرعامل ذوب آهن تصريح كرد : كارگران سرمايه اصلي شركت هستند و توليد شركت حاصل تلاش و همت آنهاست و لذا امنيت شغلي و آرامش اين عزيزان همواره مورد توجه  و در اولويت است . در اين راستا حفظ تك تك اين سرمايه هاي انساني و ثبات اشتغال در شركت اهميت بسياري دارد و تاكيد مي كنم كه نه تنها هيچ كاهش نيرويي در برنامه نيست بلكه با توجه به اينكه امسال توسط مقام معظم رهبري به عنوان سال اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال نامگذاري شده است ، با بهبود شرايط شركت ، در جهت اشتغال زايي نيز اقدام مي شود .

ذوب آهن اصفهان سمبل عزت و افتخار صنعت كشور است

وي افزود : ذوب آهن اصفهان سمبل عزت و افتخار صنعت كشور است و ايران با ذوب آهن اصفهان صنعتي شد . مدیران این شرکت مادر صنعتی در اقصی نقاط ایران اسلامی هر یک منشا خیر و برکت هستند. لذا بايد همچون دوران دفاع مقدس ، با مجاهدت و ايثارگري جهت حفظ اين صنعت مهم  تلاش كنيم و براي پيشرفت آن از هيچ كوششي دريغ نورزيم .

در ابتدای این آیین سرهنگ امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت نیز ضمن تبریک روز کارگر و اعیاد شعبانیه به فعالیت های صورت گرفته در بسیج کارخانه پرداخت و گفت : افتخار می کنیم ذوب آهن اصفهان نماد صنعت و تولید کشور است .

وی با اشاره به نقش برجسته بسیجیان در عرصه های مختلف به ویژه در عرصه تولید گفت :  بسیج به عنوان بازوی تولید در سطح کارخانه حضور فعال دارد .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت تصریح کرد : در این شرایط جنگ اقتصادی ، بسیجیان شرکت در کنار سایر همکاران با اتحاد ، جهت ارتقاء بهره وری و برون رفت از شرایط سخت کنونی تلاش می نمایند .  

شايان ذكر است در پايان اين آيين تعداد 200 نفر از كارگران نمونه ذوب آهن اصفهان مورد تجليل قرار گرفتند كه تعداد 10 نفر از اين عزيزان به نمايندگي از كارگران نمونه ، لوح تقدير و هداياي خود را از دست مديرعامل و ديگر مسئولين حاضر دريافت نمودند .