۱۳۹۷/۰۶/۲۱

همزمان با سراسر كشور:

رزمايش بزرگ شيفت ايثار و خدمت رساني بسیجیان ذوب آهن اصفهان برگزار شد

رزمايش بزرگ شيفت ايثار و خدمت رساني پایگاه های بسيج ذوب آهن اصفهان در روز سه شنبه 20 شهريور ماه سال جاري همزمان با سراسر كشور با رمز يا محمد رسول ا...(ص) برگزار شد .

در آغاز اين رزمايش بزرگ كه با حضور روحانیون؛ مقامات نظامي و انتظامي شهرستان لنجان،بسيجيان و مسئولین ذوب آهن در تالار تشريفات روابط عمومي شركت برگزار شد، سرهنگ پرويز اميدي فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان شركت به ذكر اهداف رزمايش شيفت ايثار  وخدمت رسانی پرداخت و يادآور شد : بسيجيان ذوب آهن همواره در خدمت صنعت و توليد بوده و همانند دوران دفاع مقدس همچون يك سرباز گوش به فرمان مسئولين بوده و با بالاترین توان با خلوص نيت به ايثار و خدمت رساني  درقسمت های مختلف مشغول هستند . اجرای رزمايش بزرگ شيفت ايثار وخدمت رسانی نيز در جهت نمايش همین روحيه و ارائه دستاوردهاي مربوطه است .

مهندس تولائیان معاون بهره برداری شرکت در حاشیه این رزمایش به خبرنگار ما گفت : همانگونه که روحیه بسیجی در دوران دفاع مقدس باعث غلبه بر بسیاری از مشکلات شد ، هم اکنون نیز برخورداری از این روحیه می تواند در امر صنعت و تولید گره گشا باشد .

در ادامه سرهنگ مهرابي فرمانده بسيج كارگري سپاه استان اصفهان نيز در سخناني از همدلي و وفاق موجود بين مديريت،كاركنان و بسيجيان ذوب آهن و گسترش فعاليت  ايثار گرانه در اين شركت ابراز خوشنودي نموده و بسيج ذوب آهن اصفهان را نمونه يك واحد بسيج كارگري موفق در سطح استان معرفي كرد .

عليرضا اميري مدير روابط عمومي شركت نيز طي سخناني به ارائه مسئوليت هاي اجتماعي و خدمات ايثارگرانه و بسيجي شركت از زمان دفاع مقدس تا كنون پرداخت و يادآور شد : كاركنان ذوب آهن اصفهان سرباز دو جبهه دفاع مقدس ، توليد و صنعت هستند و تمامي كاركنان آن داراي روحيه جهادي و بسيجي بوده و با داشتن 14 هزار رزمنده، 286 شهيد و 80 آزاده در دوران جنگ تحميلي و سابقه دو بار بمباران توسط متجاوزين عراقي  نقش ايثارگرانه خود را به بهترين نحو متجلي نموده اند .

در ادامه اين رزمايش حاضران ضمن بازديد از خطوط توليد و حركت در سطح كارخانه از اقدامات بسيجيان ذوب آهن در كارگاه الكتريكي مديريت مهندسي توليد و توزيع برق و مشاهده تعميرات دستگاه هاي مختلف،  کارگاه نورد650 و توليد ريل ملي و همچنين از نحوه جمع آوري ضايعات توسط بسيجيان ذوب آهن  اصفهان در محوطه ميدان رزمندگان بازديد و با روند موفقيت هاي به دست آمده آشنا شدند.

در پايان اين رزمايش ودرهنگام جمع آوری ضایعات فلزی ، برادران بسیجی حلقه صالحين مداحان اهل بيت (ع) ذوب آهن اصفهان درجمع حاضران وبا سینه زنی آنها در سوگ شهداي كربلا به نوحه سرايي و عزاداري پرداختند.