۱۳۹۷/۰۶/۱۷

دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

حمیدرضا متین‌پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با حضور در ذوب آهن اصفهان با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو نمود .

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این دیدار ، ذوب آهن اصفهان را پشتیبان فعالیت های فرهنگی و امدادرسانی دانست و گفت : مردم خاطرات بسیاری از موفقیت ها ، حماسه ها و دستاوردهایی دارند که توسط تلاشگران این شرکت رقم خورده است .

وی افزود : یکی از مشخصه های اصلی ذوب آهن اصفهان ، برخورداری از مدیران متعهد و ایثارگر و کارکنانی فداکار و زحمتکش است که در این صنعت سخت به کشور خدمت می کنند .

مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدار ، کمک به ایتام و کسانی که گرفتار هستند را مایه برکت برای کارکنان و شرکت دانست و گفت : ضرورت دارد با تهیه تفاهم نامه بین خیریه والفجر کارکنان ذوب آهن و کمیته امداد ، زمینه همکاری این دو نهاد مردمی فراهم شود .

وی افزود : حوزه خرید و روابط عمومی تلاش کنند که در خرید لوازم مورد نیاز از وسایلی که توسط مددجویان کمتیه امداد ساخته می شود استفاده کنند . 

مدیرعامل شرکت تاکید کرد که باید کمک به کسانی که وابستگی بیشتری به ذوب آهن اصفهان دارند در اولویت باشد همان طور که در کلام معصومین (ع) هست که کمک به دیگران را از نزدیکان و همسایگان خود آغاز کنید .