۱۳۹۷/۰۶/۰۷

 در جشن عید غدیر سردار محمد جعفر اسدی :

تلاشگران ذوب آهن سربازان گمنام هستند

جشن عید غدیر با حضور سردار محمد جعفر اسدی رییس بازرسی ویژه قرار گاه خاتم الانبیا ،مهندس یزدی زاده مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ، آیت الله رهبر مسئول دفتر تبلیغات اسلامی ، معاونین ، مدیران و کارکنان ذوب آهن هفتم شهریور ماه در تالار آهن برگزار شد .

سردار محمد جعفر اسدی رییس بازرسی ویژه قرار گاه خاتم الانبیا و فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را موهبت خداوند برای مردم دانست و گفت : در واقعه غدیر دین اسلام کامل و امیرالمومنین علی (ع) به عنوان پیشوا شیعیان منصوب گردید ، حضرت علی (ع) سرمایه ما شیعیان است و نباید از تمسک به آن هیچ گاه غافل شویم . وی محرم و صفر و واقعه عاشورا را باعث زنده نگه داشتن اسلام دانست و افزود : کربلا تجلی گاه عشق است و معصومین نور واحد هستند و آنان درس های مهمی به بشریت داده اند .

 رییس بازرسی ویژه قرار گاه خاتم الانبیا  به رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنگ اشاره کرد و خاطر نشان کرد : شهدا باعث عزت و سربلندی انقلاب اسلامی هستند اگر این ها نبودند خاک این مرز و بوم تکه تکه شده بود و به برکت مجاهدتهای رزمندگان، امروز جبهه دفاع از اسلام به آن سوی مدیترانه رسیده است.

سردار اسدی تلاشگران شرکت را سربازان گمنام خواند و گفت : کار و تولید در ذوب آهن اصفهان همانند جهاد است ، یکی از ابعاد جنگ ، جنگ اقتصادی است که تلاشگران شرکت در سخت ترین شرایط مشغول به جهاد هستند . وی افزود : ذوب آهن بشهدا و جانبازان زیادی را تقدیم انقلاب و کشور کرده که نشان از اعتقادات کارکنان این شرکت دارد. .

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت نیز گفت : شرکت دارای شرایط خاص است که با همدلی و همراهی می توان از این شرایط گذر کرد . وی افزود : با توکل به خدا و ولایت می توان مشکلات را برطرف نمود .

آیت الله رهبر مسئول دفتر تبلیغات اسلامی ذوب آهن واقعه غدیر،را مشعلی جاودان دانست و گفت : غدیر، واقعه ای نیست که تنها جنبه تاریخی داشته باشد بلکه  جنبه دینی و اسلامی و اعتقادی بسیار مهمی دارد که هر مسلمانی مکلف است حق را بشناسد . وی افزود : با معرفت در سیره، کلمات و بیانات امام علی(ع) و همچنین با خواندن نهج البلاغه فرصت شناخت تفکر آن امام همام را به دست می آوریم