۱۳۹۷/۰۱/۲۶

دکتر آجدانی در بازدید مسئولین شهرستان لنجان از بیمارستان شهید مطهری عنوان کرد :

در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد 

آغاز سال جدید و تقارن آن با روز جهانی بهداشت و سلامت بهانه ای شد تا جمعی از مسئولین شهرستان لنجان طی دیدار صمیمانه ای با مسئولین  بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن از بخش های مختلف آن بازدیدی داشته باشند. در این بازدید دکتر صفر خانلو فرماندار لنجان ، دکتر وحدتی رییس شبکه بهداشت ، مهندس سلیمی شهردار فولادشهر، خدابنده بخشدار، رییس و اعضاء شورای اسلامی شهر به همراه حجت الاسلام و المسلمین سرافرز امام جمعه فولادشهر از آزمایشگاه و کلینیک دندانپزشکی بیمارستان بازدید بعمل آوردند.

در این نشست دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در بیمارستان شهید مطهری در خصوص جذب بیماران خارجی و فرایند تکمیل بخش های مختلف بیمارستان  از جمله شیمی درمانی، دیالیز و بیماران خاص راهکارهایی را ارائه نمود .

دکتر آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری نیز ضمن تبریک سال نو در خصوص اقدامات صورت گرفته در بیمارستان و برنامه ریزی جهت تکمیل ظرفیت های موجود و استفاده بهینه از فضاهای درمانی به ویژه خدمت رسانی به مردم منطقه ، پرسنل کارخانه ذوب آهن ، بازنشستگان و طرح بیمه تکمیلی آنها گزارشی ارائه نمود.  

وی افزود : بیمارستان شهید مطهری ظرفیت توریست درمانی و جذب توریست های خارجی را با  استفاده از متل بیمارستان دارا است. این مرکز پزشکی در تکمیل و استفاده از فضاهای موجود ورزشی در ارتباط با ورزش درمانی نیز می تواند به تیم های باشگاه ذوب آهن و دیگر باشگاه های کشور با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و فوق تخصص خدمت نماید. 

دکتر آجدانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های بعمل آمده توسط مسئولین اعلام نمود ، تمام تلاش مدیریت و پرسنل بیمارستان شهید مطهری برای خدمت به مردم منطقه بسیج شده است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

دکتر وحدتی رییس شبکه بهداشت لنجان نیز اقدامات انجام شده در بیمارستان شهید مطهری را بسیار خوب توصیف نمود و بر سلامت جامعه مخصوصاً قشر ضعیف تر مردم و پیشگیری و تحول سلامت تاکید نمود.

وی تصریح کرد : همان طور که این بیمارستان در بخش درمان فعالیت چشمگیری داشته است  و در زمره بهترین های استان قرار دارد در بخش پیشگیری نیز با فعالیت های شاخص می تواند در خدمتگزاری به مردم عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. 

 
موضوع
نام و نام خانوادگی
آدرس پست الکترونیک شما
آدرس پست الکترونیک گیرنده