۱۳۹۶/۱۲/۰۹

 

برای پنچمین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر در رعایت حقوق مصرف کنندگان

ذوب آهن اصفهان تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان را کسب نمود

ذوب آهن اصفهان برای پنچمین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر در رعایت حقوق مصرف کنندگان شناخته شد و برای اولین بار تندیس طلایی و لوح سپاس مربوطه را درهفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان کسب نمود. 

در این آیین توسط دکتر شریعمتداری وزیر صنعت ، معدن و تجارت تندیس طلایی و لوح سپاس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به مهندس صادقی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان اهدا گردید .

آیین گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شرکت ها و صنایع تولیدی در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد .

ذوب آهن اصفهان امسال برای پنجمین  سال پياپي شركت برتر در رعايت حقوق مصرف كننده شناخته شد و در حالی که در سال های گذشته موفق به کسب تندیس نقره ای شده بود ، امسال برای اولین بار تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده را از آن خود نمود .

شایان ذکر است در بررسی های دقیق و کارشناسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان در طی سال گذشته و بر اساس معیارهایی همچون رضایت مشتریان ، وجود رویکردهای نظامند جهت بررسی شکایات مشتریان ، دارا بودن استانداردهای کیفیت ، شفافیت در قیمت گذاری محصولات ، دارا بودن استانداردهای ایزو ۲۰۰۰ و ایزو ۴۰۰۰  ، کسب تندیس ها و گواهینامه های بین المللی و همچنین افزایش صادرات محصولات نسبت به دوره های قبل ، طراحی و توسعه محصولات جدید ، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید ، ارتقا کمی و کیفی کالاها و خدمات پس از فروش ، خدمات مدرن و جلوگیری از واردات ، داشتن واحد تحقیق و توسعه و نوآوری و ... این شرکت برای اولین بار مفتخر به کسب لوح تقدیر و تندیس طلایی گردید .

دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان حاصل کیفیت جهانی محصولات ذوب آهن است

مهندس صادقی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در حاشیه هفدهمین همایش رعایت حقوق مصرف کنندگان ضمن تبریک موفقیت اخیر به کلیه کارکنان و پولادمردان ذوب آهن ،  گفت : این مجتمع بزرگ صنعتی در نیم قرن حیات پر افتخار خود ، همواره نه تنها استانداردهای لازم را رعایت نموده ، بلکه در تدوین استانداردهای ملی صنعت فولاد نقش اصلی را ایفا کرده است . 

وی افزود : ذوب آهن اصفهان از ابتدای تاسیس ، کیفیت محصولات خود را در بالاترین سطح حفظ نموده و این برند معتبر با رعایت استانداردهای مورد نظر جهانی شده است که در مجموع رضایت مشتریان را در پی داشته است .

مهندس صادقی ، موفقیت بزرگ ذوب آهن در کسب تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان را نتیجه تلاش و همدلی کارکنان سختکوش این شرکت دانست و به همه پولادمردان مادر صنعت فولاد کشور تبریک گفت.

مهندس صادقی ابراز امیدواری نمود که با ادامه این روند ارزشمند ذوب آهن بتواند عظمت و جایگاهش را دوباره در سطح کشور بدست آورد.

مسئولان کشور به کیفیت محصولات ذوب آهن توجه کنند

مهندس صادقی در ادامه با اشاره به زلزله خیز بودن کشور و حوادث ناگوار ناشی از آن ، تصریح کرد : کیفیت محصولات فولادی در مسائل انسانی و حفظ جان انسان ها بسیار تاثیرگذار است . مسئولین با توجه به زلزله خیز بودن کشور ما باید در راستای رعایت حقوق مصرف کننده به ویژه در ساخت پروژه های ساختمانی ، به کیفیت محصولات توجه بسیاری داشته باشند و از به کار گیری محصولات بی کیفیت با جدیت جلوگیری نمایند .

وی افزود: هم اکنون محصولات فولادی در کشور عرضه می شود که از نظر کیفیت با محصولات ذوب آهن فاصله زیادی دارد . باید موسسه استاندارد ، بورس کالا و تمامی دست اندرکاران که در این زمینه در برابر جان انسان ها مسئولیت دارند ،  به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

مدیر عامل شرکت با اظهار رضایت از شرایط رو به بهبود  شرکت گفت : همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان که موفقیت های اخیر شرکت را رقم زده اند قابل تقدیر می باشد و با این همت و بالندگی ، آینده درخشانی برای ذوب آهن در پیش است.

محصولات ذوب آهن اصفهان به عنوان کالای با کیفیت در جهان شناخته شده است

دکتر احسان دشتیانه معاون بازاریابی و فروش شرکت نیز در حاشیه این آیین در مصاحبه با خبرنگار ما گفت :  ذوب آهن در سالهای گذشته تندیس نقره ای حمایت از حقوق مصرف کننده را دریافت نمود و خوشبختانه امسال بر اساس معیارهای مورد سنجش موفق به کسب تندیس طلایی شد.

وی افزود : محصولات ذوب آهن به عنوان کالای با کیفیت در جهان شناخته شده است و پیشینه افتخار آمیز ذوب آهن در طی پنجاه سال گذشته به این جایزه وجاهت بیشتری می دهد.

دکتر  دشتیانه یادآور شد: ذوب آهن در رعایت حقوق مصرف کننده و نحوه توزیع کالای استاندارد بیشترین ملاحظات و دقت را داشته است و این مهم  توسط بالاترین نهاد نظارتی تایید شده است.