۱۳۹۶/۱۱/۲۱

همزمان با گراميداشت ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي در سالن مجموعه شفق اصفهان

مراسم جشن تجليل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن برگزار شد

مراسم جشن تجليل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان اعم از دانش آموزان و دانشجويان داراي رتبه برتر و ممتاز  سال تحصيلي قبل طی 4 برنامه از 20 تا 23 بهمن ماه سال جاري در سالن مجموعه شفق اصفهان برگزار شد . اين مراسم جشن همزمان با بازديد خانواده ها از نمايشگاه بزرگ توانمندي هاي خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان وبا حضور تعدادي از مسئولين و خانواده هاي دانش پژوهان ممتاز برگزار گرديد  . جشن تجليل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ شركت با اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي هنري ، تئاتر و نمايش ، نمايش مخصوص كودكان( خاله سحر )  ، مسابقه ، تقليد صدا و اجراي موسيقي همراه بود .

شایان ذکر است مراسم جشن تجليل ازدانش پژوهان ممتاز جهت تجليل از ساير دانش پژوهان ممتاز(فولادشهر و اطراف ) در نيمه اول اسفند طي چند برنامه در سالن نبرد ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد .

مهندس افضلي معاون بهره برداري شركت در اين برنامه  ضمن تبريك دهه فجر وتبريك موفقيت هاي تحصيلي فرزندان  همكاران گفت: جاي خوشحالي است كه در خدمت همكاران و خانواده ها و آيندسازان كشور باشم . به عزيزان بگويم در زمان ما براي تحصيل امكانات كمتري بود و الان امكانات بيشتري وجود دارد . وي افزود؛ من 30 سال است در خدمت همكاران ذوب آهني هستم وبرمن ثابت شده است كه ما در هر كار كه هستيم بايد به سلامت كار و نتيجه مناسب كار فكر كنيم و در اين صورت است كه فايده مي بريم . همكاران بايد احساس افتخار كنند كه فرزندانشان پيشرفت هاي تحصيلي داشته اند و اين ؛نتيجه همان كار و زحمات خالصانه آنها در ذوب آهن است .

والدين لازم است  اجازه فعاليت هاي غير درسي و از جمله فعاليت هاي هنري و ورزشي به بچه ها بدهند . مهندس افضلي ادامه داد بچه ها را بايد آزاد بگذاريم تا در رشته مورد علاقه و در حد توان خود تحصيل نمايند . ما نبايد از بچه هايمان بخواهيم كه حتما" پزشك شوند .وي ادامه داد ؛برخورد احترام آميز و اجازه دخالت به آنها در تصميم گيري هاي خانوادگي نيز لازم است . معاون بهره برداري شركت در ادامه از همكاران خواست كه در تمام موارد زندگي به بچه ها شخصيت بدهند و فرزندان هم لازم است قدردان زحمات پدر و مادر هاي خود باشند .               

سعيد اميد قائمي معاون مالي و اقتصادي ذوب آهن نيز در اين مراسم طي سخناني گفت من يك سال است كه به اين سمت منصوب شده ام و با توجه به اطلاعات مالي بايد بگويم كه زيان مالي شركت كاهش يافته و در حال كسب سود هستيم و اين موفقيت با همكاري  و تلاش دوستان ذوب آهني اتفاق افتاده است . وي گفت در بخش هاي مختلف موفقيت هاي متنوعي به دست آمده و در بخش هاي مالي و اقتصادي نيز از خروج مبالغ بالايي جلوگيري شده و موفقيت هاي زيادي از بابت حذف جرايم ، ديركردها  و ديگر ضررها به دست آمده است و سال آينده به لطف الهي و همت همكاران سال پربارتري خواهيم داشت. وي درپايان گفت : اميدواريم با رونق بيشتر از خجالت همكاران كه در سال جاري نتوانستيم حق آنها را ادا كنيم به خوبي درآييم .

مهندس علمداری مسئول کانون خیرین فرهنگی شرکت در این جشن طی سخنانی ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : رزم جدید فرزندان ما امروز در سنگر علم و دانش است و امروز به سبب افتخار آفرینی این عزیزان در این محفل حضور داریم.

وی افزود : همان طور که پدران و مادران شما عزیزان در جبهه صنعت و اقتصاد از هیچ تلاشی فرو نمی کنند از شما فرزندان نیز انتظار است که در سنگر علم و دانش افتخار آفرینی نمایید. انقلاب اسلامی که چهل سال از آن می گذرد به دست جوانان ، نوجوانان و سایر اقشار مردم به ثمر نشست که نقش هیچ یک از فراموش شدنی نیست ، خون بسیاری برای این انقلاب ریخته شد که تداوم آن به دست شما آینده سازان رقم می خورد .

مسئول کانون خیرین فرهنگی تصریح کرد : بانوان غیور و توانمند ایرانی در کنار فعالیت در زمینه های مختلف با تربیت دینی و انقلابی فرزندان خود نقش مهمی را در آینده کشور ایران ایفا می نمایند .در حاشيه اين مراسم با تني چند از شركت كنندگان در اين مراسم گفتگويي انجام داديم كه در ادامه مي خوانيد .

سعيد عباسيان شاغل درمديريت راهبري ماشين آلات :برنامه شاد و مفرحي بود اميدوارم اينگونه جشن ها تداوم پيدا كند برنامه هاي  تئاتر و طنز بيشتر در برنامه اجرا شود. برگزاري  اينگونه برنامه ها در روحيه فرزندان پرسنل  بسيار موثرو مشوق آنها در تحصيل مي باشد . از برگزار كنندگان مراسم تقدير و تشكر مي نمايم.    

حسين صادقي مديريت انرژي قسمت گاز رساني: برگزاري و اجراي اينگونه برنامه ها جهت تشويق و روحيه دانش آموزان بسيار موثر و تاثير گزار است. اميدوارم كه هديه هاي ارزنده تري به دانش آموزان  در اين گونه جشن ها اهدا شود تا دانش آموزان بيشتر تشويق شوند.موسيقي سنتي در برنامه ها گنجانده شود. نحوه و نوع پذيرايي را می توان بهبود داد . در كل برنامه خوب بود واز برگزار كنندگان مراسم تشكر و قدرداني می شود .

زين العابدين رستميان شاغل در مديريت كوره بلند:  از برگزار كنندگان اين مراسم تقدير و تشكر می کنم چرا که برنامه شاد ومفرحی  براي دانش آموزان بود.   برگزاري اينگونه جشن ها را در تشويق دانش آموزان  بسيار موثر مي دانم و علاقه آنها را براي عالي شدن در درس و تحصيل زياد مي كند.

قبادا... سهرابي از مديريت نورد 300 :  برنامه خوب بود  ولي سال هاي قبل برنامه ها خيلي بهتر بود. پذيراي زياد مناسب نبود . امیدوارم برگزاري اينگونه جشن ها تداوم یابد تا دانش آموزان با رغبت بيشتري به تحصيل و درس خواندن ادامه دهند .

عباس شاه زيدي شاغل در مديريت آبرساني :  برگزاري اينگونه جشن ها بسيار خوب و راضي كننده است .  مكان برگزاري را مناسب برگزاري جشن دانش پژوهان نمی دانم و اگر سالن بهتري براي اين كار در نظر مي گرفتند بسيار خوب و راضي كننده بود.

حسن يزداني شاغل در نورد 300 : برنامه شاد و مفرحي براي دانش آموزان بود .  اگر چهره هاي معروف تري مانند عمو پورنگ و غيره دعوت می شدند  در جذابيت برنامه و روحيه دانش آموزان بسيار موثرتر بود .

مصطفي صفري شاغل در مديريت توليد و توزيع برق : برنامه بسيار شاد و خوبی بود .  اگر اينگونه برنامه ها در تالار آهن ذوب آهن اجرا مي شد مي توانست جذابتر باشد و دانش پژوهان نيز با محيط كار والدين خود بيشتر آشنا مي شدند .

اسماعيل باقري شاغل در مديريت نورد650 : برگزاري اينگونه جشن ها در روحيه پرسنل بسيار موثر و تاثيرگذار است و دانش آموزان با علاقه و رغبت بيشتري براي ممتاز شدن تلاش مي نمايند .  از دست اندركاران برنامه كه متحمل زحمات زيادي مي شوند قدرداني و تشكر می کنم  .

علي زارعي شاغل در مديريت آبرساني قسمت تجهيزات برق : برنامه بسيار خوبی بود . برگزاري اينگونه جشن ها در تشويق فرزندان بسيار موثر است . اميدوارم كه در جشن هاي بعدي از خوانندگان مطرح كشور دعوت بعمل آيد . از نمايشگاه توانمندي ها هم بازديد نموديم كه بسيار خوب و عالي بود.